Integris – informatyka, technologia i doświadczenie

Integris – informatyka, technologia i doświadczenie

http://www.integris.pl to firma zajmująca się wdrażaniem w przedsiębiorstwach systemów Microsoft Dynamics, które usprawniają ich działania. Integris zapewnia analizy, szkolenia w ramach wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych, parametryzacje, serwis i opiekę powdrożeniową, roll-out, programowanie i dostawę sprzętu.
Jest to firma działająca na rynku od 1998 roku. Od tego czasu zespół specjalistów podąża za trendami, żeby sprostać oczekiwaniom przedsiębiorstw a w konsekwencji tego – ich klientów. Od samego początku działalności firma zajmowała się wdrażaniem do mniejszych i większych przedsiębiorstw kluczowego systemu ERP. Podczas dziewiętnastu lat pracy, firma wdrożyła takie systemy w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach, na tym jednak nie poprzestaje i nieustannie gna do przodu, zyskując nowych zwolenników. Specjaliści tworzący zespół Integris należą do czołowych partnerów Microsoft Business Solutions. Wszystko to zawdzięczają swojej ciężkiej pracy i zgromadzonemu doświadczeniu. Integris.pl stawia na młodych zdolnych ludzi. Zorganizował dwa poznańskie laboratoria dydaktyczne, w których szkolą się młodzi specjaliści, dzięki temu Poznań zyskuje wykształconą, profesjonalną kadrę w najnowocześniejszych systemach ERP na świecie. Poza tym szkolenia organizowane przez Integris pozwalają każdemu, kto tylko chce i upatruje swoją pasję właśnie w tej dziedzinie na podążanie za trendami i zdobywanie wiedzy na temat nowinek informatycznych związanymi Microsoft Dynamics z klasy ERP.
Integracja to kluczowe słowo dla Integris.pl dotyczy ona najważniejszych systemów informatycznych, dzięki którym przedsiębiorstwa działają sprawnie i efektywnie. Wyobraźmy sobie, że ogromna firma posiada kilka, a nawet kilkanaście baz danych, które niejednokrotnie trzeba przeszukać wszystkie, by znaleźć te konkretne informacje, których potrzebuje dany pracownik. Spowalnia i utrudnia to działanie jednostek, w konsekwencji czego – całego zespołu. Poza tym takie systemy mogą aktualizować się w najlepszym przypadku, raz w ciągu godziny, ale istnieją również takie, których aktualizację następują raz w ciągu dnia, tygodnia, a nawet miesiąca. Trudno się dziwić, że firma z takimi bazami nie działa sprawnie. Dzięki temu, że istnieją systemy integrujące, scalające wszystkie bazy, tworzące jedną obszerną, pracownicy mają ułatwione zadanie, klienci szybciej spełnione zamówienia, a firma większe zaufanie i zyski. Co ważne, informacje w takich systemach podawane są na bieżąco. Pracownik wprowadza dane do systemu, które są natychmiast widoczne przez innych, uprawnionych do tego ludzi. Istotną kwestią jest również to, ze do konkretnych informacji w bazach mają dostęp tylko uprawnieni do tego pracownicy. Nie ma możliwości, by ktoś kto nie ma ku temu kompetencji zarządzał poszczególnymi bazami.

integris-systemy-erp-logo

Dodaj swoją odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 1 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>