Kuracje do włosów Wella SP

Kuracje do włosów Wella SP

Czasami nasze włosy przestają być podatne na szampony, odżywki i maski. Nie pomagają nam także domowe sposoby, nie chcemy jednak drastycznie ścinać naszych włosów. Co wtedy możemy zrobić? Najlepszym sposobem będzie zastosowanie profesjonalnej kuracji do włosów.

Kuracje do włosów Wella SP są dostosowane specjalnie do włosów potrzebującej specjalistycznej ochrony i bardziej skoncentrowanych składników odżywczych. Z pewnością kuracje pomogą rozwiązać każdy problem.

Zapobiec wypadaniu włosów
Jednym z najczęściej spotykanych problemów z włosami jest ich osłabienie, a w konsekwencji nadmierne wypadanie, aby temu zapobiec należy zastosować wzmacniające serum, np. Wella SP Balance Scalp Energy, które dzięki zawartości Energizing Complex z kofeiną, kwasem taurynowym, witaminami i biotyną, w widoczny sposób wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu. Silnie skoncentrowane składniki działają wewnątrz struktury włosa dostarczając im niezbędnych substancji odżywczych. W efekcie nasze włosy znów stają się odżywione, miękkie w dotyku, a także gęste, ponieważ serum zatrzymuje proces ich wypadania.

Nawilżenie przesuszonych pasm
Wiele z nas po zabiegach stylizacyjnych zmaga się z przesuszonymi włosami, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Mocno wysuszone pasma wymagają dogłębnego nawilżenia, które zapewnić mogą ampułki Wella SP Hydrate, które dzięki zawartości formuły Active Moisture Comlex z D-Panthenolem, gliceryną i glukozą w szybki sposób przywracają naszym pasmom gładkość i nawilżenie, sprawiając że stają się one niezwykle gładkie i błyszczące.

Nadać włosom objętości
Posiadaczki cienkich i delikatnych włosów wyjątkowo narażone są na osiąganie efektu pozbawionych objętości pasm. Aby temu zaradzić warto, oprócz stosowanie odpowiednich kosmetyków do stylizacji włosów, skusić się na zastoswowanie ampułek Wella SP Volumize, które dzięki zawartości kompeksu creatonic oraz wyciagu z kaszmiru i olejku awokado w profesjonalny i delikatny sposób dbają o cienkie pasma zapewniając im kompleksowe odżywienie bez efektu obciążania.

Zregenerować zniszczone włosy
Liczne zabiegi koloryzacyjne i stylizacyjne niszczą nasze delikatne pasma, dlatego też warto czasem poświęcić im więcej uwagi i zastosować skoncentrowany zestaw witaminowy, który dogłębnie je zregeneruje. Ampułki Wella SP Repair Infusion dzięki formule RNP pozwalają w pełni odbudować, odżywić i chronić włosy przed zgubymi skutkami nieodpowiedniej pielęgnacji i stylizacji. Dzięki ampułkom nazsze włosy zostaną w pełni odbudowane, a także chronione przed dalszymi uszkodzeniami.

Dodaj swoją odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 12 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>