Zarządzaj z głową

Zarządzaj z głową
http://dynamics365.com.pl/Poznań to link do rozwiązania wielu problemów związanych z prowadzeniem firmy. Wielu z nas dąży do uruchomienia własnej działalności, nie do końca zdając sobie sprawę z tego, jak odpowiedzialnym i wymagającym zadaniem jest własny biznes, ale parafrazując znaną myśl – kto nie ryzykuje, ten nie zarabia. A przecież to głównie o pieniądze tutaj chodzi.
http://dynamics365.com.pl/ to najnowszy program w wersji podstawowej, który możesz wzbogacać o kolejne aplikacje wraz z rozwojem i rosnącymi potrzebami Twojej firmy. Poszczególne aplikacje tworząc jedną całość, pomagają Ci zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa. Oto kilka pól na których działa http://dynamics365.com.pl/Poznań:
-sprzedaż: program poprawia efektywność pracy, pracownicy są ze sobą w stałym kontakcie, na bieżąco wymieniają się informacjami, które mogą przydać się także w kontakcie z klientem, wszystkie te działania sprowadzają się do zwiększenia sprzedaży, w konsekwencji-większego zysku,
- marketing: ten zakres działania programu to przede wszystkim listy i kampanie marketingowe, szczegółowe informacje o kliencie, do którego chcemy trafić, dane na temat konkurencji i wszystko to, co może przyczynić się do tego, że potencjalny klient wybierze właśnie Ciebie,
- kontakt z klientem: dla większości firm to właśnie on jest najważniejszy, nic dziwnego, że robisz wszystko, by miał o Tobie jak najlepsze zdanie, darzył Cię zaufaniem i polecając Cię innym, pomagał w zdobywaniu nowych klientów. http://dynamics365.com.pl/Poznań pozwala na zdobywanie i analizę jak najbardziej szczegółowych informacji o kliencie poprzez: katalogi kontaktów i klientów, zarządzanie zamówieniami, tworzenie spersonalizowanych ofert, raportowanie świadczonych usług, rejestracja działań oraz kontaktów z klientami, a także zadań planowanych do wykonania.
Nie sposób nie wspomnieć tutaj o zmodernizowanej bazie danych. Dzięki temu, że Dynamics 365 łączy w sobie między innymi CRM i ERP. Pozwala to zamiast kilku czy nawet kilkunastu baz danych, stworzyć jedną obszerną. Jest to niezwykłe ułatwienie dla pracowników, którzy do tej pory musieli przekopać się przez stos niepotrzebnych informacji, by znaleźć tę, która ich interesuje. Było to bardzo czasochłonne i niepożądane zwłaszcza wtedy, kiedy czekał na nią klient. Istniał jeszcze jeden problem dotyczący bazy danych, który Microsoft Dynamics 365 skutecznie rozwiązał. Mianowicie w niektórych przypadkach były one aktualizowane raz dziennie, raz w tygodniu, albo nawet raz w miesiącu. Skutkowało to tym, iż znajdowały się w niej przestarzałe, niepotrzebne informacje. Nowe bazy danych uzupełniane są w czasie rzeczywistym dzięki temu są aktualne, a do klienta trafiają jedynie najświeższe informacje.
Jak widać, podążanie za trendami w niektórych przypadkach się opłaca. Prezentowany program znacznie pomoże Ci zarządzać własnym biznesem, usprawni i ułatwi pracę Twoich pracownikom, a także wpłynie na poprawę relacji i obsługi klienta.

integris-systemy-erp-logo

Dodaj swoją odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 11 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>